Eesti viljatusravi spetsialistid koondusid ühisesse organisatsiooni

Pildil vastloodud seltsi president, Lääne-Tallinna Keskhaigla vanemembrüoloog Tuuli Dmitrijeva ja seltsi juhatuse liige meestearst dr Kristjan Pomm.
Foto: Kadri Unt

Septembris asutati Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Selts, mis ühendab viljatusraviga seotud erialade esindajaid – embrüolooge, naistearste, meestearste, õdesid ja ämmaemandaid.

Seltsi eesmärgiks on ühiselt edendada ja esindada reproduktiivmeditsiini valdkonda Eestis.

Seltsi esimeseks presidendiks valiti Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse vanemembrüoloog Tuuli Dmitrijeva. Seltsi juhatusse valiti naistearstid Ailen Aluri ja Kai Haldre, embrüoloogi taustaga Karin Rosenstein ja meestearst Kristjan Pomm.

Viljatusega puutub kokku iga kuues paar maailmas ja Eestis. Eestis on viimaste kümnendite jooksul kasvanud viljatusravile pöördunud inimeste hulk.

„Eesti viljatusravi võimalused ja sellega tegelevate kliinikute tase on muu maailmaga võrreldes väga hea ja soovime, et viljatuse murega naistele ja meestele oleks Eestis parimad võimalikud tingimused, seda nii õiguslikus, ravi kättesaadavuse kui viljatusega seotud spetsialistide erialadeülese koostöö tähenduses. Soovime olla heas partnerluses nii riigiasutuste kui kõigi teiste viljatusravisse puutuvate organisatsioonidega.“ ütles seltsi president Tuuli Dmitrijeva.

Tutvu Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravi spetsialistidega ja hoia silm peal sotsiaalmeedial: IG/FB @viljatusravikeskus

Broneeri aeg vastuvõtule telefoni  teel: 666 5888

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp