Koolituspäev viljatusest ja viljakusest

Tuuli Dmitrijeva, vanemembrüoloog
Foto: Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskus

17. novembril andsid loengu Eesti Ämmaemandate Ühingu koolituspäeval Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse ülemarst-juhataja Katrin Kask ning vanemembrüoloog Tuuli Dmitrijeva.

Viljatuse põhjustest, uuringutest ja ravi edukusest rääkis dr Katrin Kask rõhutades: “Viljatuse teema on oluline mitte ainult naistearstidele, vaid ka ämmaemandatele, sest see mõjutab nii naisi kui ka mehi. Viljatuse põhjuste mõistmine on võtmeks terviklikule lähenemisele reproduktiivtervises. Koostöös suudame paremini toetada neid, kes vajavad abi lapsesaamise teekonnal.”

Põneva loengu viljatusravi laboris toimuvast kandis ette Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi president ja Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse vanemembrüoloog Tuuli Dmitrijeva.

Meeste viljatuse põhjustest ning uuringutest rääkis Tartu Ülikooli meestekliiniku juht dr Kristjan Pomm. Samuti kõneleti viljatusravi eetiliste dilemmade ja perede emotsionaalse toimetuleku ja vajaduste teemadel.

 

Tutvu Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravi spetsialistidega ja hoia silm peal sotsiaalmeedial: IG/FB @viljatusravikeskus

Broneeri aeg viljatusravikeskusesse telefonil: 666 5888

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp