Algas meeste tervise uuring

Alustame LTKH viljatusravikeskuses 17.06.2024 teadusliku uuringuga „Seminaalplasma IL-6 mõju kehavälise viljastamise tulemuslikkusele.“ Interleukiin-6 (IL-6) on mehe sugutrakti põletikumarker, mille piirväärtuse tõus võib viidata kuse- suguteede põletikule. Uuringus vaadatakse, kas tõusnud IL-6 väärtus omab mõju kehavälisele viljastamisele. Uuringusse on oodatud paarid, kes läbivad kehavälise viljastamise protseduuri. Lisaks tavapärastele protseduuridele, määratakse meespartneril munarakkude viljastamise päeval seminaalplasmast IL-6…

Vaata rohkem
Koolituspäev viljatusest ja viljakusest

17. novembril andsid loengu Eesti Ämmaemandate Ühingu koolituspäeval Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse ülemarst-juhataja Katrin Kask ning vanemembrüoloog Tuuli Dmitrijeva.

Vaata rohkem
Eesti mehe tervisest

Millal külastada meestearsti ja milline on Eesti mehe tervise hetkeolukord, saab lugeda Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse blogist:

Vaata rohkem
Ootame Sinu tagasisidet

Meie keskuse laialdase kogemusega spetsialistide eesmärgiks on pakkuda personaalset lähenemist viljatusravis. Oleme tänulikud, kui täidate lühikese tagasisideküsitluse. Küsitlus on anonüümne. Teie arvamus on meile oluline, et saaksime oma tööd veelgi paremini korraldada

Vaata rohkem
Munarakudoonorlus – võimalus aidata viljatuid paare

Mida kujutab endast munarakudoonorlus, milline on vajadus Eestis ja laiemalt doonormunarakkude järele ning kuidas saavad noored naised kaasa aidata viljatusprobleemiga paaride soovile saada laps, räägivad lähemalt Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuse (Sõle 23, Tallinn) naistearst dr Triin Laja ning keskuse koordinaator Kristi Lehiste.

Vaata rohkem
Emaks spermadoonori abil

Naistel, kel puudub sobiv partner või kui meespartneril esineb viljakusprobleeme, on võimalus emaks saada ka spermadoonorluse abil.

Vaata rohkem