Lääne-Tallinna Keskhaiglas alustas tööd embrüoloogialabor

Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravikeskuses alustas tööd embrüoloogialabor

Tänasest alustas täismahus tööd Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) uuenenud viljatusravikeskus, mille koosseisu on lisandunud täiesti uue sisseseadega embrüoloogialabor.

Varasemalt on LTKH naistekliinikus asuv viljatusravikeskus pakkunud viljatusraviteenuseid koostöös eralaboriga, kuid soovides koordineeritumalt planeerida keskuse ja labori ühiseid investeeringuid, arendusi ja koolitusi, loodi LTKH koosseisu eraldi IVF-labor ehk embrüoloogialabor.

„LTKH embrüoloogialabor on Eestis silmapaistev selle poolest, et meil on võimalik enne siirdamist teostada embrüotele geneetilisi uuringuid,“ märkis LTKH naistekliiniku juhataja dr Piret Veerus. „Meie viljatusravikeskusesse on oodatud igas vanuses patsiendid ja leiame lahenduse ka keerulisemate juhtumite korral.“

LTKH viljatusravikeskuses osutatakse jätkuvalt kõiki viljatusraviteenuseid, sealhulgas kehavälise viljastamise protseduure (IVF, ICSI, FET, IUI), embrüote siirdamiseelset geneetilist testimist, meeste viljakusuuringuid ja ravi ning võimalust kasutada doonormunarakke ja -seemnerakke.

Keskuse eesmärgiks on pakkuda koostöös uue embrüoloogialabori ja viljatusravi spetsialistidega last soovivatele peredele kvaliteetset ja maailmatasemel abi.

LTKH viljatusravikeskus asub Tallinnas aadressil Sõle 23 ja on tegutsenud alates 2010. aastast.

𝗩𝗮𝘀𝘁𝘂𝘃õ𝘁𝘂𝗹𝗲 𝗯𝗿𝗼𝗻𝗲𝗲𝗿𝗶𝗺𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗹: 𝟲𝟲𝟲 𝟱𝟴𝟴𝟴
Lisainformatsioon: lapsesoov@keskhaigla.ee

Tutvu meie meeskonnaga.

Fotod: Olev Mihkelmaa

Foto_073And8more_Optimizer
Foto_047
Foto_096
Foto_004
Foto_056
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp